BEZPŁATNA USŁUGA WDROŻENIOWA DOSTĘPNA W RAMACH ZAKUPIONEGO PRODUKTU

Wdrożenie Pracownia Robotyki i Pracownia Druku 3D - stacjonarne

Weź udział w bezpłatnym wdrożeniu zapewniającym kompleksowe przygotowanie do wprowadzenia rozwiązań edukacyjnych z obszaru modelowania, druku 3D, robotyki oraz inżynierii. Wdrożenie przeznaczone dla każdego edukatora, który chce czuć się pewnie pracując z drukarką 3D, a także prowadzić fascynujące zajęcia, przygotowujące swoich uczniów do wymagań nowoczesnego świata.

skriware laboratorium przyszłości

Wdrożenie Pracownia Robotyki oraz Pracownia Druku 3D

– szkolenie w trybie stacjonarnym

Weź udział we wdrożeniu i rozwijaj u swoich uczniów zdolność do innowacyjnego podejścia do rozwiązywania problemów

Krok pierwszy

Firma Skriware zapewniająca wdrożenie kontaktuje się z placówką, w celu wyznaczenia koordynatora procesu oraz ustalenia terminu wdrożenia.

Krok drugi

Po ustaleniu terminu następuje czterogodzinny proces wdrożenia do pracy z drukarką 3D, w tym: prezentacja poszczególnych części SkriLab, zadania praktyczne, Q&A.

Krok trzeci

Wyznaczenie osoby odpowiedzialnej za drukarkę 3D.

Krok czwarty

Nadanie wyznaczonemu wcześniej koordynatorowi procesu uprawnień Administratora Skriware Academy (informacja mailowa z instrukcją nadawania pełnego dostępu do platformy pozostałym nauczycielom).

Krok piąty

Wysyłka wiadomości e-mail wraz z linkami do filmów wdrożeniowych przez firmę Skriware do wszystkich uczestników wdrożenia (do 3 dni po zakończeniu szkolenia).

Krok szósty

Weryfikacja uczestnictwa w szkoleniu. Wysyłka wiadomości e-mail do osób które do 14 dni po wdrożeniu nie zapoznały się z filmikami instruktażowymi.

Krok siódmy

Po obejrzeniu filmów każdy uczestnik dostaje możliość wykonania testu sprawdzającego wiedzę z zakresu pracy ze SkriLabem. Pozytywne ukończenie testu uprawnia nas do otrzymania imiennego certyfikatu, który można pobrać bezpośrednio po uzyskaniu pozytywnego wyniku.
Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania dotyczące wdrożenia Pracowni Druku 3D SkriLab prosimy o kontakt mailowy szkolenia@skriware.com
Wyposaż pracownię techniczną w LEGO® Education BricQ Motion Prime

Pełna oferta szkoleń w programie Laboratoria Przyszłości

Zobacz wszystkie szkolenia przygotowujące do pracy z produktami zakupionymi w programie Laboratoria Przyszłości. Rozwijaj swoje kompetencje i prowadź fascynujące lekcje przygotowujące uczniów do pełnienia zawodów przyszłości!